אלבום דיגיטלי בקליק אלבומי בר/בת מצווה

אלבום דיגיטלי לבר ובת מצווה

אחד הימים המרגשים של כל ילדה או ילד הוא יום חגיגת בת המצווה או בר המצווה. הילדים לבושים במיטב הבגדים ומרגישים כמו כוכבים ליום אחד, הכנת אלבום מעוצב ומרהיב הוא מזכרת מיוחדת שתלווה אתכם שנים. תוכלו להתרשם ממבחר העיצובים המקסימים של אלבומים מהודרים שהמעצבים המוכשרים של Myalbum הכינו עבורכם, לבחור לכם את העיצוב המתאים לכם בדיוק, לשלב בו את התמונות שלכם, להדפיס בהדפסה איכותית ולהראות למשפחה וחברים.


במשך שנים היה נהוג לתעד את המאורע בוידאו. כיום, בעקבות העידן הדיגיטלי, יותר ויותר אנשים בוחרים באופציה של הפקת אלבום דיגיטלי לבת מצווה. אין צורך להירתע בגלל המילה "הפקה".

בסך הכל מה שנדרש מכם לצורך יצירת אלבום דיגיטלי לבת ובר מצווה, הוא להוריד מהאתר שלנו תוכנה חינמית לחלוטין של עריכת אלבום דיגיטאלי ולהזין אליה את התמונות הנבחרות שצולמו על ידכם במהלך האירוע.


כל שנותר זה לערוך ולעצב במו ידכם את האלבום על פי טעמכם, לשגר אותו online אל בית הדפוס ובתוך יומיים יעוד לרשותכם אלבום דיגיטלי לבת מצווה, מהודר ומפואר לאילה ואילה.

כמובן שבלחיצת עכבר אפשר להזמין עוד עותקים של המוצר על מנת לשלוח לקרובים וכמובן, שאת הגרסה שבמחשב ניתן להעביר במייל ובפייס. כפי שאתם קוראים, אלבום דיגיטלי לבת מצווה הוא בהחלט השקעה נבונה ומשתלמת.


מידע נוסף שעשוי לעניין אותך


ספר זכרונות


ספר זכרונות הוא אמצעי נהדר לתעד את כל החוויות, ההתנסויות והאירועים המרגשים השונים אשר התרחשו במהלך חיינו...


עיצוב אלבום תמונות


באמצעות myalbum תוכלו להכין אלבום תמונות מרהיב ביופיו, במינימום מאמץ ומינימום השקעה, בנושאים שונים...דוגמאות לעיצוב אלבומי בר ובת מצווה:


בת מיצווש
אלבום בת מיצווה ריבועי
שתהיה לנסיכה מזכרת נפלאה
אלבום ריבועי 28X28 , 20X20
להורדה: בחרו את מערכת ההפעלה
XP / 2000 / Vista / 7
OS X Leopard / Lion