אלבום דיגיטלי בקליק הגדה של פסח

אין חג יותר משפחתי ומיוחד מאשר חג הפסח. החג בו כולנו מתאחדים, משפחה וחברים, סביב שלחן הסדר, קוראים בהגדה ואוכלים מאכלי חג. הכנת אלבום דיגיטלי של ההגדה של פסח, בהתאמה אישית בשילוב תמונות משפחתיות מאירועים משפחתיים או סדר פסח הם מתנה מושלמת ומרגשת לבני המשפחה החוגגים. תוכלו לעצב הגדה של פסח בהתאם לטעם ולסגנון שלכם, במבחר עיצובים חגיגיים במיוחד ולהכין הגדה לכל בני המשפחה לחג פסח בלתי נשכח.

תוכלו להעלות את התמונות שלכם, לערוך אותן ולשלב אותן בהגדת הפסח שלכם ואז להדפיס הגדות בהדפסה צבעונית ואיכותית. המומחים של מיי אלבום עומדים לשירותכם, בכל שאלה או בקשה להגשמת החלום העיצובי שלכם והפיכתו למציאות בהגדת פסח מהאגדות.


עיצוב ההגדה באתר MyAlbum

באתר MyAlbum תוכלו לעצב את ההגדה באמצעות תוכנת עיצוב מיוחדת שניתן להוריד באתר ומאפשרת לכם ליצור את ההגדה שלכם באופן אישי. התוכנה קלה ופשוטה לשימוש וכל אחד יכול לבנות ולעצב הגדה של פסח בעיצוב שבחר מבין העיצובים הקיימים.

לאחר בחירת העיצוב ושליחת התמונות מהתוכנה, אנחנו נדפיס ואתם תוכלו לאסוף את ההגדות שיצרתם או לקבל אותם עד הבית בהזמנת משלוח. כל זאת ניתן לעשות דרך האתר וללא שום ידע או ניסיון קודמים. עצבו לכם הגדה ייחודית שתהיה שייכת רק לכם ולמשפחתכם.

להורדת התוכנה: http://www.myalbum.co.il/DownloadApp.aspx


עיצוב הגדה של פסח - כיף לכל המשפחה

עיצוב ההגדה הוא יותר מיצירת הגדה של פסח בעיצוב אישי – הוא חוויה משותפת של כל המשפחה. יצירת ההגדה המעוצבת לפסח יכולה לכלול השתתפות פעילה מצד כל בני המשפחה, בבחירת התמונות, בעיצוב הדפים ועוד בשלל אפשרויות. הפכו את התהליך כולו לחוויה משפחתית שתכנס את בני המשפחה יחדיו כדי לדון, להחליט ולצחוק.

ההגדה תספוג לתוכה את רוחו של כל אחד מן המשתתפים וכל בן משפחה יוכל לדעת כי חלק ממנו מצוי בה. כך לבסוף תתקבל הגדה של פסח מעוצבת שאינה רק מתנה משפחתית משמחת, אלא גם יצירה שיש בה זיכרונות של צחוק והנאה. אתר מיי אלבום מציג לפניכם לראשונה אפשרות עיצוב הגדה לפסח, כך שתוכלו לבצע עיצוב אישי של ההגדה בהתאם להעדפות הפרטיות שלכם. 

כל שעליכם לעשות על מנת להניח על שולחן החג שלכם הגדה מעוצבת לפסח הוא להכנס אל אתר האינטרנט של מיי אלבום. באתר האינטרנט תוכלו למצוא את תוכנת העיצוב שלנו, תוכלו להוריד את תוכנת העיצוב שלנו אל המחשב שלכם ולבצע עיצוב אישי בכמה צעדים פשוטים.

ברגע שהחלטתם על עיצוב ההגדה לפסח שלכם, תוכלו לשלוח לנו את העיצוב הנבחר. אנו נדפיס עבורכם את ההגדה, בכמות העתקים אותם תרצו ונשלח לכם את ההגדה החדשה שלכם עד הבית, כך שתוכלו ליהנות מפסח שמח עם כמה העתקים שתרצו של הגדה מעוצבת לפסח בעיצוב אישי בהתאם לטעם הפרטי שלכם.


העיצובים שלנו:

הגדה של פסח תחרה
הגדה של פסח מיצרית פנורמי
הגדה של פסח אביבית פנורמי

הגדה של פסח תחרה

הגדה של פסח "מיצרית" פנורמי

הגדה של פסח "אביבית" פנורמי


מתנה מקורית בכל בית

העניקו לאנשים האהובים עליכם מתנה מקורית וייחודית באמצעות ההגדה של פסח בעיצוב אישי של MyAlbum. לאחר שעיצוב ההגדה יושלם, תוכלו לבחור להזמין כמה עותקים ממנה שרק תרצו. את ההגדות ניתן לתת כמתנה לאורחים, למשפחה ולחברים כמתנת חג מיוחדת ואינטימית. ההגדה של פסח בעיצוב אישי היא מתנה שתלווה כל בן משפחה שיקבל אותה, תופיע איתו מידי שנה בליל הסדר ובכל פעם שתפתח לקריאה תעלה על פניו חיוך.בחרו את העיצוב המתאים לכם:


הגדה כחולה מעוטרת ריבועית
מתאים להגדות בגדלים:
20X20 כריכה קשה
28X28 כריכה קשה
להורדה: בחרו את מערכת ההפעלה
XP / 2000 / Vista / 7
OS X Leopard / Lion