אלבום דיגיטלי בקליק אלבומי ילדים

נולד תינוק חדש למשפחה? אתם עדים ומתרגשים מהתפתחות הילד שלכם? היום בעידן המלצמות הדיגיטליות והסמארטפונים, אנחנו אוגרים ואוגרים תמונות אך לא חושבים לייצא אותם לאלבום שישאר מזכרת לכל החיים.
אין כמו להנציח את הרגעים הראשונים, המרגשים, ובכלל את התפתחות הילד או הילדה שלכם באלבום תמונות בעיצובים שונים לילדים.
באלבומי ילדים נשלב תמונות מאירועים שונים שצילמנו מתקופת הגן, בית הספר, טיולים, ובכלל את תהליך ההתבגרות מאז שהתינוק הקטן הופך לילד גדול ועצמאי.
אתם תבחרו את העיצוב שנוגע אליכם בעזרת התוכנה, תמקמו ותעצבו את התמונות, ואנחנו נדאג להדפיס לכם את אלבום הילדים או התינוק שלכם על הצד האיכותי ביותר.


אלבום תמונות לתינוק

כל מי שחווה את חווית ההורות בוודאי שאינו שוכח את הילד או הילדים כשהם רק נולדו. התקופה שמחילה מרגע הלידה ועד שהילד מתחיל ללכת ולדבר הינה תקופה קסומה בפני עצמה.

יש משהו במראה התינוקות שמכיל בתוכו כמויות של מתיקות ממיסה, תמימות ותקווה. ולפני שמספיקים ליהנות כבר הם גדלים לנו והופכים לילדים. מתוקים, חמודים - אבל כבר ילדים.

אחת הדרכים לשמר את התחושות ואת היכולת ליצור את התחושות של המראות ההן זה באמצעות אלבום תמונות לתינוק. אבל לא סתם אלבום, אלא אלבום דיגיטלי, באמצעות אלבום תמונות לתינוק אפשר לעצב ולערוך את מלאי התמונות של התינוק או התינוקות באופן כזה שננציח את הבעות הפנים הממיסות לנצח.

 

בנוסף, עת התינוק יגדל ויבוא וישאל, תמיד יהיה לנו את אותו אלבום תמונות לתינוק על מנת להראות לו איך הוא היה כשהיה קטן, על ידי דיגיטציה של אותו אלבום תמונות לתינוק אפשר גם להפיץ את התמונות לכל הדודים והדודות, הבסים והסבתות על מנת לשתפם בחוויה המרנינה.


יומן תינוקת
יומן תינוקת בעיצוב מיוחד, לתיעוד התינוקת שלכם משלב ההריון, דרך הלידה
ולאורך הצעדים המרגשים בהתפתחותה.
 
ניתן להדפיס בגודל 20X20 בכריכה קשה בלבד.
להורדה: בחרו את מערכת ההפעלה
XP / 2000 / Vista / 7
OS X Leopard / Lion