העלאת תמונות לרשתות החברתיות - חולקים את האלבום עם החברים

הרשתות החברתיות הפכו לחלק בלתי נפרד מחיי היומיום שלנו. אחת הפעולות שאנו מבצעים ברשת החברתית היא העלאת תמונות, וזאת כדי לחלוק את החוויות בחיינו בצורה הקלה והכיפית ביותר.

שיתוף תמונות ברשת דרך תוכנה המספקת תמונות דיגיטליות מעוצבות, תבטיח את עמידותן של התמונות שלכם, כך שהן לא יוכלו להיקרע, להיהרס או להישחק במשך השנים. יתרון נוסף של העלאת תמונות לאינטרנט הוא בכך שהן הופכות להיות זמינות עבורכם ועבור כל מי שתעניקו לו גישה לכך בכל מקום ובל זמן.


יתרונות האלבומים האינטרנטיים

ברחבי האינטרנט ניתן למצוא אתרים רבים המספקים אפשרות של העלאת תמונות בחינם לאלבומים אינטרנטיים. האלבום האינטרנטי הוא אלבום וירטואלי אשר אינו מוגבל במקום או במשקל כך שתוכלו למעשה להעלות כמה תמונות שרק תרצו לאלבום, בנוסף, תוכלו גם לפתוח תיקיות שונות באלבומים האינטרנטיים ולבנות לעצמכם כמה אלבומים לפי נושאים או קטגוריות.

כדי להעלות את התמונות לרשת, כל שעליכם לעשות הוא לטעון את הקובץ במקום המבוקש. בדרך כלל תוכלו למצוא באתר גם הנחיות כיצד לבצע זאת ותמיכה במידה ותסתבכו.


לאחר סיום הפעולה תוכלו גם להוסיף כותרות וכמה מילים על כל תמונה ואף לייצר לעצמכם ספר זיכרונות דיגיטלי בו תוכלו לצפות ולהראות אותו לכולם.

בנוסף, ישנה גם אפשרות של בניית אלבומים מעוצבים באופן אישי באינטרנט, ולא רק באמצעות העלאת תמונות אל אתרי שיתוף קבצים הגדולים. כך תוכלו לקבל אלבום אישי ומעוצב על פי הטעם הפרטי שלכם עבור אוסף התמונות ויהיה זה אלבום פרטי שאינו בהכרח צריך להימצא ברחבי רשת האינטרנט.

אם לא הצלחתם לבצע את הפעולות, צוות השירות והתמיכה של ׳מיי אלבום׳, זמין עבורכם בכל זמן.


פיתוח תמונות סטילס

פעולת פיתוח תמונות השתנתה מאוד בשנים האחרונות, ומה שבעבר היה משימה די מעיקה שהצריכה הגעה אל חנות הצילום, ועלתה סכום די נכבד של כסף - משתנה ובגדול!

בעבר, עלות פיתוח תמונות סטילס הייתה עולה בממוצע כשקל וחצי לתמונה בגודל סטנדרטי, מה שאומר שעלות פיתוח תמונות לפילים של 36 תמונות עולה למעלה מ- 50 שקלים והצריכה גם זמן הגעה אל המקום, תוך רכישת אלבום תמונות יקר. כיום פעולת הצילום כמו גם פיתוח תמונות השתנתה והפכה להיות הרבה יותר פשוטה ובעיקר זולה.


פיתוח תמונות דיגיטליות

חדירתן של המצלמות הדיגיטליות לשוק הצריכה הפרטית הורידה רבות את כמות העבודה של חנויות הצילום, וכיום יותר ויותר אנשים מדפיסים את התמונות הדיגיטליות במדפסת.

פיתוח תמונות דיגיטליות הוא למעשה הדפסה של התמונות, אך להבדיל מהמצלמה הרגילה אשר מופעלת על ידי פילים, בפיתוח תמונות דיגיטלי כל שיש לעשות הוא להעביר את הקבצים מהמצלמה אל המחשב או לכרטיס זיכרון חיצוני אשר יכול להתחבר למדפסת.


בכך למעשה פעולת פיתוח התמונות הופכת לקלה ופשוטה, אתם יכולים להדפיס את התמונות מתי שבא לכם, באיזה גודל שבא לכם מבלי לספוג עלויות.

מי שרוצה להדפיס את התמונות שלו על גבי דפי תמונות, יוכל לרכוש בחנויות הצילום את הנייר עצמו ולהדפיס את התמונות על גבי הנייר, כך תתקבלנה לכם תמונות לכל דבר, במינימום מאמץ ומינימום עלות.

כמובן שמי שעדיין לא מוכן לוותר על המצלמה הרגילה שלו ולעבור למצלמה דיגיטלית, יוכל עוד לקבל מענה לצרכיו בחנויות הצילום השונות.


כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך


תוכנת אלבום תמונות


עולם האלבומים עבר במהלך העשור האחרון מהפך. השינוי חל עם כניסת האינטרנט והטכנולוגיה לחיינו, המשלב צילום דיגיטלי והפקת אלבומים...


עיצוב אלבום תמונות


כיום, יצירת אלבום יפיפה, אינה כרוכה בריצות לחנויות צילום, המתנה ארוכה והרבה עבודה קשה, וזאת משום שהטכנולוגיה החדשה של מייאלבום...


תהליך הפקת ספרי מחזור


ספר מחזור הוא אחד הפרוייקטים החשובים, המיוחדים והקריאטיביים ביותר אשר כוללים שילוב של אספקטים שונים ביניהם כתיבה יצירתית...