מעצבים זיכרונות – אלבום תמונות מעוצב

אלבום תמונות, כבר מזמן אינו אלבום מיושן ומאובק, עמוס כיסים שלתוכם צריך להשחיל בעדינות תמונות. כיום, יצירת אלבום יפיפה, אינה כרוכה בריצות לחנויות צילום, המתנה ארוכה והרבה עבודה קשה, וזאת משום שהטכנולוגיה החדשה של myalbum מאפשרת עיצוב אלבומים דיגיטליים בצורה יעילה, קלה וידידותית.

באמצעות myalbum תוכלו להכין אלבום תמונות מרהיב ביופיו, במינימום מאמץ ומינימום השקעה, בנושאים שונים כגון: אלבום חתונה, אלבום לתינוק, אלבומי משפחה, אלבום שורשים, אלבומי זיכרון, ואלבומים במגוון נושאים. באמצעות myalbum תוכלו להפתיע את המשפחה, האהובים, הקרובים והחברים – במתנה מקורית, המהווה מזכרת בלתי נשכחת.

 

עריכת אלבומים – מעצבים ברגע, לשנים ארוכות

באמצעות תוכנת העריכה המתקדמת של myalbum תוכלו בקלות ובפשטות לערוך לעצמכם אלבום מעוצב ומרהיב.
את האלבום ניתן להתאים בהתאם לטעמכם, לתקציבכם ולסגנון האישי.
על מנת להתחיל, כל מה שיש לעשות זה לאסוף את התמונות הרצויות לכם שנאגרו על המחשב או על דיסקים, לשלוח אלינו את התמונות, לבחור עיצוב, כיתוב וסגנון בהתאם לטעמכם, ולקבל במהירות – מזכרת לשנים ארוכות!
אנחנו נדאג להדפיס את התמונות ששלחתם לכדי אלבום תמונות מדהים בכריכה קשה – שיגיע ישירות אליכם.

רעיונות לעיצוב אישי

על מנת להתחיל לחפש רעיונות לעיצוב, יש להיכנס להוריד את התוכנה של ׳מיי אלבום׳, לקבל השראה מעיצובים שונים, ולהתחיל לגבש רעיונות.
בנוסף, ניתן להיכנס לפייסבוק ולהתחבר לקבוצות עיצוב שיכולות לסייע בגיבוש קונספט, ובקבלת רעיונות לעיצוב. בנוסף, ניתן לגלוש ברחבי האינטרנט המלאים ברעיונות לעיצוב אלבומים, ולקבל השראה וכיוון.
מי שמחפש את הקו המקורי, יכול פשוט להוריד את אחת מתוכנות העיצוב של האלבומים הדיגיטליים הנפוצות ברשת.
תוכנות אלו מאפשרות להתנסות בסקיצות. עצם הניסוי והתהייה יגבשו רעיון נפלא.

טיפים לעיצוב!

על מנת לגבש קונספט לאלבום שלכם, חשבו על עולם תוכן המתאים לנושא. לדוגמא: אם אתם מכינים אלבום לתינוק, נושאים כגון: יער, פיות, ים וחיות יכולים להיות טובים לעיצוב.
רוב תוכנות העריכה הדיגיטליות מאפשרות לבחור ולייבא את התמונות והצבעים האהובים אל תוך האלבום.
קצת מתקשים בביצוע? היעזרו באנשי המקצוע
לאחר שמצאתם את המוטיב שבאמצעותו נוביל את עיצוב האלבום, כל שנותר זה להתחיל לבצע.
עם זאת, לא תמיד התוצאה שנקבל היא מה שדמיינו, ולכן מומלץ להיעזר בחברות לעיצוב אלבומים, שיכולות לסייע להפיק אלבום מושלם.
בנוסף, אם הכנתם אלבום והוא לא נראה מספיק מהוקצע, ניתן לשכור שירותים של איש מקצוע שסייע לכם בנושא הגימור, העיצוב, הריטוש והליטוש.
בדרך זאת, ניתן להפוך כל פנטזיה למציאות המתגבשת על דפים איכותיים, שנכרכים בכריכה עבה.

היו ממוקדים

לעיתים, מרוב רעיונות לעיצוב אלבומים, ניתן להתבלבל ולפספס את הקונספט המנצח שיהפוך את האלבום שלכם למתנה מקורית, מרשימה ומקסימה.
על מנת להתמקד בעיצוב ובהכנת האלבום, חשוב להתמקד ולהבין מה המטרה שלכם: האם תרצו לרגש? להצחיק? להעביר מסרים?
כאשר תתבייתו על המטרה, תוכלו לבחור את העיצוב המושלם לאלבום שלכם.

עיצוב אלבומים – אז והיום

תחום אלבומי התמונות נמצא בימים אלו בעיצומה של מהפכה. אם בעבר היינו מצלמים רצועת פילם או שתיים של 36 תמונות כל אחת, רצים לפתח בחנות הצילום הקרובה למקום מגורינו ושבים הביתה על מנת לסדר ולמיין את התמונות המודפסות באלבום – הרי שכיום הודות למצלמות הדיגיטליות אנחנו מצלמים עשרות צילומים, מורידים למחשב וניגשים למלאכת עיצוב האלבום.
בסיום המלאכה אנחנו שולחים את המוצר להדפסה במעבדה.
למעשה היום, ההתעסקות נחלקת ל-2, בשלב ראשון מיון וקטלוג של התמונות ובשלב השני עיצוב אלבום תמונות. בעידן הפרה דיגיטלי, כל התחום העיצוב היה נחלתם של בעלי מקצוע, אך היום אנחנו יכולים לעשות זאת בעצמינו, ובקלות.

אלבום המתאים לכל מטרה

אם אתם מתחבטים לאילו אירועים מתאימים האלבומים, חשוב שתדעו כי עיצוב מסוג זה, מתאים לכל מטרה! החל מברית, חתונה, חגים, ימי גיבוש לעובדים, ואפילו אלבומים של המשפחה והחברים.
האלבומים קלים לעיצוב, אינם יקרים, ומתאימים כמתנות מקוריות ומזכרות נפלאות! כיום יותר ויותר אנשים פונים לעיצוב אלבום בטכנולוגיה מתקדמת ופשוטה.

אלבום דיגיטלי – טרנד מעוצב

אחד הטרנדים החמים של השנים האחרונות שכבר הופך להיות חלק אינטגראלי מהתרבות – הינו עיצוב אלבומים דיגיטליים.
כשם שהדיסקים פינו את מקומם לטובת נגני המוזיקה, כשם שעיתוני הדפוס מנהלים קרב מול העיתונים המקוונים, כך האלבומים המסורתיים מפנים אט אט את מקומם לטובת אלבומים דיגיטליים.
גולת הכותרת של אלבומים הדיגיטליים הינה עיצוב האלבום בצורה חופשית.

בניגוד למתרחש בעולם הדפוס, שם לצורך העיצוב ישנו צורך במעצב מקצועי – עיצוב אלבומים דיגיטליים נתון כולו בידי הלקוח.
לכן, כל מי שצבר מלאי תמונות וברצונו לסדרם ולערוך אותם באלבום, יכול לעשות זאת בכוחות עצמו. עיצוב אלבומים דיגיטליים הינו תחום שבניגוד לתדמית של כל התחום הדיגיטלי, הוא פשוט ומהנה.